Interes i fortë për ukrainasin e talentuar! Dikur Shevchenko ia këshilloi Maldinit! (VIDEO)

Sipas asaj që Manuele Baiochini raportoi për Sky Sport 24, midis emrave të propozuar nga ndërmjetësit Parisi dhe Antonelli në takimin e sotëm, ai që ngacmon më shumë është Vitalij Mykolenko, mbrojtës i majtë i datëlindjes 1999 dhe në pronësi të Dinamo Kievit.

Ekziston një interes i fortë nga ana e Milanit për këtë djalë, por para një lëvizje të mundshme, Diego Laxalt duhet të shitet.

Më herët, përpara 1 viti, ishte Andrij Shevchenko ai që e këshilloi te drejtuesit kuqezi pasi e kishte nën vëzhgim te kombëtarja e Ukrainës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu