Iniesta i thote lamtumire Barcelones!

Nje nga lojtaret me te mire ne bote ne rolin e tij Andres Iniesta i jep lamtumiren Barcelones pas 22 vitesh ne blaugrana.

Mesfushori spanjoll ka qene dhe kundershtar i kuqezinjve per 11 ndeshje ku ne bilancin e tij ka:

Ne Champions League 5 fitore 4 barazime dhe dy humbje me nje gol te shenuar ndaj Milan.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu