Ilicic më pranë Milanit

E ardhmja e Josip Ilicic do të jetë larg Atalantës. Dhe diçka e tillë është kuptuar sidomos pas fjalëve të Gian Piero Gasperinit: “Kush e ka menduar që mund të bëjmë pa Papu dhe Ilicic”.

Dhe, në garë për të marrë shërbimet e lojtarit slloven janë vendosur në garë si Lacio ashtu edhe Milani. Vetë lojtari duket se preferon opsionin kuqezi në krahasim me një transferim të mundshëm në Romë.

Madje edhe “Gazzetta dello Sport” ka shkruar dje për këtë mundësi. Madje Ilicic jeton prej vitesh në Milano bashkë me familjen çka është edhe një avantazh për kuqezinjtë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu