IL MESSAGGERO: “Doni Luis Alberto?! Ja kërkesa jonë!” Lazio del hapur me Milanin

Falë kontrastit të krijuar te Lazio midis Luis Alberto dhe klubit Biancoceleste, emri i mesfushorit sulmues spanjoll është një nga profilet që lidhen me objektivat e Milanit sa i përket numri “10” ose ndryshe fantazistit.

Numri 10 iberik, në veçanti, sipas raporteve nga ‘Il Messaggero’ mund të përfundojë te kuqezinjtë në një operacion që mund të përfshijë një homolog teknik.

Emri që përmend Il Messaggero, në veçanti, është ai i Leao por për Lazio-n nuk do të mjaftonte.

Klubi bardhekaltër do të donte një shumë të vogël shtesë ose qoftë Saelemakers.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu