Il Giorno: Allegri kerkon Bonaventura te Juventus!

Sipas te perditshmes sot Il Giorno Allegri kerkon me cdo kusht Bonaventura te Juventus dhe eshte nje nga kerkesat e teknikut per sezonin e ardhshem, por pergjigja e Milan eshte jo per momentin, por nese oferta e Juventus shkon ne 25 milion euro atehere palet do te ulen dhe te flasin me gjeresisht per kete transferim!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu