Ibrahimovic tregon mjeshtërinë me topin edhe në ujë

Zlatan Ibrahimovic vijon të jetë në formë të çmendur edhe gjatë pushimeve në det.

Suedezi nuk lodhet kurrë me topin.

Në një video të fundit të publikuar në rrjetet sociale, shfaqet si gjithmonë në top formë.

Ibra shijon pushimet me familjen dhe njëkohësisht tregon talentin e tij me topin edhe në ujë.

Në Instagram ai ka publikuar një video ku realizonn një roveshiatë spektakolare.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë:/milanclubalbania.al/

View this post on Instagram

God Save the Queen

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu