“Ibrahimovic shqetëson Milanin”… Gazetari përhap panik në Twitter, tifozët: Mos gënje, shiko videot (VIDEO)

Gazetari Vito Angele, në profilin e tij zyrtar në Tëitter, sapo ka lëshuar alarmin e madh mbi Zlatan Ibrahimovic duke shqetësuar tifozët kuqezi.

Sipas portalit MilanReports, suedezi vazhdon të ketë dhimbje dhe probleme fizike dhe ndaj rrezikon startin e sezonit.

Një lajm ky që ka përhapur panik, por në anën tjetër, shumë tifozë kanë hedhur poshtë këtë lajm, teksa Ibra ka postuar video duke bërë stërvitje në shtëpinë e tij dhe forma nuk duket aspak e keqe…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu