Ibrahimovic-Milan? Raiola takon drejtuesit e Milanit!

Diten e sotme ka patur nje takim prej rreth 4 oresh midis Mino Raioles dhe drejtuesve te Milanit per nje rikthim te mundshem te Zlatan Ibrahimovic tek Milani. Detajet e takimit nuk jane bere akoma te ditura por mendohet se Mino Raiola ka kerkuar nje kontrate 1 vite e gjysme per Ibrahimovic.Por jo vetem Ibrahimovic,Raiola mund te behet nje aleat i Milanit ne merkaton e janarit duke e ndihmuar per te sjelle dhe lojtare te tjere.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu