Ibrahimovic-Milan nisin tratativat!

Sipas SportMediaset sot Milani i ka ofruar Ibrahimovic nje kontrate 6 mujore me te drejte rinovimi per 1 vit tjeter ne rast te arritjes se objektivave te skuadres duke perfituar 3 milione euro ne sezon 2 fishin e asaj page qe merr tek LA Galaxy.

Tashme mbetet ne dore te suedezit gjithcka. Ibra per momentin kerkon nje kontrate direkt per 1 vite e gjysme por gjithcka pritet te zgjidhet keto dite ku do te kete nje takim midis Raioles dhe Leonardos.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu