Ibrahimovic jashtë formacionit, zbulohet arsyeja e mungesës së dytë radhazi!

Një tjetër mungesë për Zlatan Ibrahimovic. Sulmuesi suedez ishte i pranishëm në dy miqësoret e para, ndaj Novara dhe Monza, por ndaj Vicenza dhe sot ndaj Brescia nuk do të jetë as në stol!

Motivi, sipas asaj që është mësuar nga Milanneës lidhet me gjendjen fizike të suedezit, që duket se po rikuperon nga një problem në këmbën e djathtë dhe dëshiron që të jetë për sfidën e të enjtes ndaj Shamrock Rovers.

Por, në rast të një frike të mundshme, Colombo do të ishte gati, ndaj dhe Pioli po i jep besim!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu