Ibrahimovic dhe Fabregas jo per shkak te moshes!

Milani ri do te perbehet me te rinj dhe te talentuar, ky ka qene dhe motivi pse te Ibrahimovic dhe Fabregas drejtuesit e Milan nuk i kane shkuar deri ne fund tratativave per ti sjelle ne Milano.

Sipas Gazzetta dello Sport Milani i ri do te kete si synim lojtare te rinj dhe me te ardhme ne futbollin europian!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu