Ibra nuk ndryshon kurrë! Postimi i fundit me “bust” në Milanello

Zlatan Ibrahimovic është po aq i egër dhe arrogant në fushë sa edhe jashtë. Kjo është një nga shumë arsyet pse ai është i dashur dhe i idolizuar nga tifozët në të gjithë botën.

Nëse në vitet e kaluara ai do të mund të jepte idenë e të qenit pak më egoist, me kalimin e kohës media dhe publiku i gjerë kanë mësuar të vlerësojnë anën ironike dhe qesharake të Zlatan, i cili veçanërisht në përvojën e tij të re në kuqezi shpesh bën shaka në intervistat e ndryshme pas lojës.

Edhe në rrjetet sociale suedezi luan shumë me karakterin e tij; për shembull, këtë pasdite Ibra postoi një foto të bustit të madh Rossoneri në Milanello me një afishe të fytyrës së tij të pagabueshme.

Rezultati, siç mund ta shihni në foton më poshtë, është goxha me humor…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu