IBRA GATI TË FIRMOSË KONTRATËN, MILANI BËN SFORCO EKONOMIKE

Raundi i dytë i Milanit kishte karakteristikat e Zlatan Ibrahimovic.

Performanca të larta që kanë bindur kuqezinjtë të vazhdojnë përsëri me suedezin.

Sipas Sky Sport, marrëveshja për rinovimin duhet të mbyllet në fundjavë, me gëzimin e të dy palëve.

Milani është rigjallëruar nga Ibrahimovic dhe suedezi ka gjetur formën tek Milan, prandaj të gjithë donin që të konkretizohej qëndrimi.

Marrëveshja duhet të arrihet në shifrat e rreth 6 milionë eurove, mes 7,5 milionëve që ka kërkuar Ibrahimovic, asistuar nga Mino Raiola.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu