Iachini: Gattuso ka sjelle nje mentalitet te Milan, mund te fitojne ne cdo moment!

Giusepe Iachini trajneri Sassuolo ka folur me superlativa per trajnerin kuqezi Gattuso. Ka sjelle nje mentalitet dhe ka krijuar nje organizim te larte loje, eshte trajner qe e njihte shume mire ambjentin.

Na duhet te bejme nje ndeshje perfekte per te marre rezultat pozitiv, por nuk duhet te mendojme te luajme per 0-0 sepse Milan te ndeshkon ne cdo moment!

Berardi? Eshte ne dyshim nuk dua te rrezikojme.

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu