I rritur te Milani, Petagna nuk e bën dramë humbjen: Ja ku gabuam

Andrea Petagna u intervistua nga Sky Sport në San Paolo pas ndeshjes.

I rritur te Milani, sulmuesi i Gattusos theksoi se “humbja e sotme nuk duhet të ndryshojë qëllimet tona, ne jemi një ekip i shkëlqyeshëm, patëm një ndeshje të mirë sot, thjesht duhej të ishim më cinikë”.

“Ne jemi përgjegjës për daljen në fushë, sot kemi humbur hapin e fundit. Kampionati është i gjatë dhe ne jemi një ekip i fortë.”

Në tre humbjet radhazi në San Paolo: “Ne jemi të vetëdijshëm se është humbja e tretë, duhet të vazhdojmë të punojmë mirë, po bëjmë një modul të ri, unë mendoj se rezultatet do të arrijnë nga tjetri”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu