I biri Gallianit sulmon drejtuesit e Milan!

Ne nje postim ne Linkedln djali Adriano Gallianit ish Administratorit te pergjithshem te Milanit Gianluca Galliani ka sulmuar sot per here te pare ne publik drejtuesit aktual te kuqezinjte Gazidis, Maldini dhe Boban.

Me tej ne postimin e tij ai shkruan – Drejtues me paga kaq te larta si me te paguarit ne boten e futbollit dhe qe shkarkojne pergjegjesite e tyre tek trajneret dhe lojtaret’ me pas duke vendosur nje flamur amerikan (ku tregon pronaret aktual Fondin Elliot) dhe nje zemer te copetuar me hashtagun #saveacmilan

Eshte hera pare qe drejtuesit aktual sulmohen kaq hapur nga personazhe te botes se futbollit aq me teper nga djali Adriano Gallianit i cili ka qendruar aq prane klubit kuqezi ne vitet me te bukura te historise se klubit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu