Humbi 2-0, Mihajlovic shfryn ndaj arbitrit te konferenca për shtyp!

Sinisa Mihajlovic i acaruar pas ndeshjes në konferencë për shtyp, përtej faktit që flet për një ndeshje në ekuilibër mes dy skuadrave dhe se diferencën e bëri Ibrahimovic dhe Donnarumma, ka lëshuar edhe akuza ndaj arbitrit të ndeshjes…

Tekniku i Bologna-s foli në një konferencë për shtyp. “Nuk dua të flas për gjyqtarin. Ne morëm 50 kartonë të verdhë … nuk ka problem. Më mirë të mos flasim”…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu