Higuain stervitet rregullisht ne Milanello, por nuk ka dyshim per te ardhmen e tij!

Gonzalo Higuain eshte stervitur dhe sot rregullisht ne Milanello, por ashtu sic raporton Peppe di Stefano per Sky Sport nuk ka dyshime per te ardhmen e sulmuesit i cili do te kaloje te Chelsea sapo te formalizohet kalimi i sulmuesit polak Piatek te kuqezinjte diten e marte.

Higuain eshte ne dyshim nese do te grumbullohet apo jo ne ndeshjen kunder Genoa te henen por duke pare qe te dy tratativat jane drejt perfundimit drejtues te Milanit nuk do te rrezikojne per aktivizimin e tij!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu