Higuain me syte nga Milan!

Sipas Sky Sport me ane te ekspertit te saj Di Marzio Gonzalo Higuain eshte duke u interesuar per situaten te Milan duke derguar sms miqve te tij ne Milanello, lojtari eshte i interesuar te vij te Milan dhe nuk do ti thoshte jo nje oferte nga kuqezinjte, nderkohe dhe Fasone e Mirabelli kane nisur kontaktet me vellain e argjentinasit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu