Higuain me pergatites atletik dhe gjate pushimeve!

Nuk ka pushime per Higuain, lojtari eshte stervitur gjate ketyre diteve nga nje pergatites i stafit te Gattusos. Sulmuesi argjentinas deshiron me cdo kusht te rikthehet ne 100% e tij dhe te kete kaluar ate periudhe te keqe pas golit te shenuar ndaj Spal ne ndeshjen e fundit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu