Higuain me bindi Leonardo dhe Gattuso!

Motivet qe zgjodhe Milan? Me ka bindur Leonardo dhe Gattuso, Milan eshte nje skuader qe mund te beje gjera te medha, ka karaktersitikat qe une te jap me te miren time te mundshme, per te rikthyer Milanin ne majat me te larta..

Gattuso? Kam folur me te, di gjithcka per historine e tij, ka fituar gjithcka dhe jam i lumtur te trajnohem nga Rino..

Biglia? Edhe Biglia me bindi te vija ketu, por jo vetem ai por dhe projekti gjithcka, jam i lumtur ketu..

Objektivat? Te bejme te lumtur tifozat, klubin qe me dha besimin si dhe te fitoj dicka me kete fanelle..

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu