Higuain: Mbylla ciklin tim te Milan!

Ne nje interviste per mediat angleze Gonzalo Higuain eshte rikthyer te flase serish per kuqezinjte dhe per aventuren e tij ne Itali:

Ishin muaj te veshtire te Milan por nuk mendoj se niveli im eshte ulur. Pas sezonit rekord te Napoli me 35 gola eshte veshtire te jetosh vetem me krahasime, kohet ndryshojne. Fitova dy kampionate, dy kupa Italie dhe nje finale Champions me bardhezinjte dhe mendoj se aventura ime ne Itali eshte mbyllur aty..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu