Higuain flet per Gattuson!

Ka dicka ndryshe,te shikon ne fytyre dhe e ndjen sa e dashuron futbollin. Ai eshte duke provuar per te marre me te miren time,dhe e vlersoj shume qe eshte duke bere kete gje me mua. Skuadra eshte ne anen e tij,ai eshte nje person shume intesiv dhe eshte i gatshem te vdesi per lojtaret e tij.Nuk besoj qe te gjithe tranjeret jane keshtu si Gattuso.Eshte nje nder qe po stervitem nga ai,kam bere zgjedhjen e duhur sepse jam duke u permiresuar akoma me shume. Sarri eshte tranjeri qe ka marre me te miren timen dhe po ashtu Gattuso ka nje ngjashmeri te madhe me te. Gattuso ka nje deshire te cmendur qe te fitoj gjithmone dhe kjo gje mua me pelqen shume.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu