Higuain dhe Caldara drejt Milanit!

Sipas lajmeve te fundit duket se gjithcka eshte ne rrugen e duhur per transferimin e Caldares dhe Higuain tek Milani. Caldara do te shkembehet me Bonuccin ndersa per Higuain oferta eshte 15-20 milione euro per huazimin dhe me detyrim blerje per 55 milione euro. Palet duket se jane afer,me vone do te kemi te reja rreth tratativave. Duket se Juventus i ka ofruar Milanit dhe Marco Pjacen,klubi rossoner eshte duke u menduar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu