Higuain darka e fundit me miqte e tij mbreme!

Sipas asaj qe raporton Sky Sport ne mbremjen e djeshme Gonzalo Higuain ka organizuar nje feste per te pershendetur miqte e tij para se te largohet nga Milan drejt Chelsea, gje qe tregon dhe nje here miqesine e tij me grupin ne skuader por qe dicka eshte prishur me drejtuesit ne keto muajt e fundit.

Gjithsesi po sipas Sky Higuain eshte paraqitur sot ne Milanello ne dreke per te qene i pranishem ne stervitjen e pasdites per te pergatitur ndeshjen kunder Genoa qe me shume gjasa Higuain nuk do te jete i pranishem!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu