Hapet zyrtarisht merkato ne Seria A!

Sot hapet zyrtarisht merkato ne Itali per tu mbyllur ne 31 janar. Blerja e pare per kuqezinjte eshte Paqueta.. Do te kete largime ku emrat me te perfolur jane Borini Bertolacci dhe Montolivo, por dhe afrime ku sipas drejtuesve nje sulmues anesor dhe nje mesfoshor do te jene synimet e merkatos edhe pse nga Uefa ka limitime ne shpenzime!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu