Han Li niset serisht per ne New York!

Han Li eshte nisur serisht per ne New York per te takuar Rocco Commisson per te biseduar serisht per shitjen e Milanit. Commisso eshte i inatosur me YongHong Li pasi ata kishin arritur nje marreveshje fillimisht. Pritet qe Yong Hong Li te kerkoj te mbaj me shume se 20% te klubit. Ai deshiron te mbaj akoma te pakten dhe 30% te klubit. Negociatat vazhdojne.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu