Hakan Calhanoglu vrapon drejt rikthimit (VIDEO)

Hakan Calhanoglu i mungon Milanit ashtu si Milanit turkut! i izoluar në shtëpi për shkak se rezultoi me Covid-19 një javë më parë, futbollisti kuqezi ka postuar një video në profilin e tij në Instagram ndërsa vrapon në pistë duke pritur të vrapojë në fushë.

Hakan Calhanoglu nuk humb kohë dhe stërvitet në shtëpi për kthimin e tij në fushë. Një histori në Instagram që i bën kuqezinjtë të jenë entuziastë, të gatshëm të përqafojnë numrin e tyre 10 sa më shpejt të jetë e mundur.

Në profilin e tij në Instagram, Calhanoglu azhurnon çdo ditë fansat e tij dhe pasdite ai tregoi se nuk humbi kohë në funksion të kthimit.

Ja videoja:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu