Goli më i bukur në Euro 2020! Patrick Schick realizon nga gjysma e fushës (VIDEO)

Ish-sulmuesi i Sampdoria dhe Roma, sot në Bundesliga te Leverkusen, ka realizuar golin më të bukur të Euro 2020, nga nga mesfusha.

Patrick Schick sheh portierin Marshall jashtë porte dhe pasi shënjestron me sakësi, godet me një parabolë të pakapshme…

Topi në rrjetë dhe festa e sulmuesit të Çekisë që ka shënuar golin e dytë personal brenda kësaj ndeshje.

Një gol vërtet i jashtëzakonshëm!!!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu