Godin tregon “sherrin” me Ibrahimovic: “Ishte gallat…”

I intervistuar sot nga Gazzetta dello Sport, Diego Godin, mbrojtësi i Cagliarit, ka komentuar zënkën e tij me Zlatan Ibrahimovic në Cagliari-Milan në Sardenjë…

Pati edhe fotografi që tregonin gjestet e suedezit ndaj uruguajianit, që nuk u ofendua aspak! “Jo, nuk u ofendova. Nuk duroj dot njerëzit që nuk të respektojnë, por me Ibrahimovic ishte gallat!


Ta themi hapur, janë gjëra fushe dhe ai më shau në gjuhën e tij, unë në gjuhën time. Mbyllet aty dhe shpesh nuk duhet mbajtur mendja”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu