Gjithmone dhe me e mundshme rikthimi i Andre ne Milano!

Me nje gol te shenuar ne 2019 dhe me nje problem fizik behet dhe me i veshtire sezoni portugezit ne kampionatin spanjoll me skuadren e Sevilla. Sulmuesi portugez ne pronesi te Milanit eshte me te drejte blerje nga Sevilla per 39 milion euro por qe tani rrezikon te kthehet serish ne Milanello. Pas nje nisje mjaft te mire me gola dhe asist lojtari ka nje renie ku nuk shenon me dhe shume pankine per Andre Silva. Nga Spanja vijne lajmet se lojtari nuk do te qendroje por Milan gjithsesi mund te perdore kartonin e sulmuesit per afrimin e nje tjeter lojtari gjate veres, vecanerisht per lojtarin duhet thene se ka interes nga skuadra si Marseje dhe Monako ne France.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu