Gennaro Gattuso flet per merkaton!

Gennaro Gattuso ka folur sot ne nje interviste per Premium Sport ku eshte shprehur :

” Pavaresisht se po presim vendimin nga UEFA ne jemi duke punuar ne merkato,do te vi nje mesfushore i rendesishem dhe po kerkojme nje zevendesues te Susos pasi nuk kemi asnje qe mund ta zevendesoj dhe ai smund te luaj cdo ndeshje te sezonit,gjithashtu jemi duke kerkuar dhe nje sulmues”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu