GDS – Në fletoren e Moncada! Vëzhgohet gjiganti gjerman, ka edhe dy elementë nga Ligue 1

Midis të rinjve në fokusin e Milanit, është gjithmonë Jamil Siebert, mbrojtësi 19-vjeçar i Fortuna Düsseldorf: siç shpjegon edicioni i sotëm i Gazzetta dello Sport këtë mëngjes, lojtari vazhdon të pëlqehet shumë nga drejtuesit kuqezi, pavarësisht rinovimit me klubi i tij aktual deri në vitin 2024.

2. Bundesliga | Fortuna Düsseldorf: Jamil Siebert verlängert bis 2024

Në vitet e fundit, Milani ka vëzhguar ligën franceze me shumë vëmendje dhe tani ata kanë synuar dy mesfushorë të rinj që po shfaqen në Ligue 1: siç raportohet këtë mëngjes nga La Gazzetta dello Sport, ata janë Imran Louza i Nantes dhe Boubakary Soumaré i Lille.

Imran Louza - Player Report - Target Scouting

Por, në mënyrë që ata të vijnë, do të ketë largime dhe mes tyre është Rade Krunic, që do të dëshironte të luante më vazhdimisht dhe për këtë arsye ai mund t’i jepte lamtumirë Milanit në verë.

Gazeta shpjegon se mesfushori boshnjak po shqyrton mundësinë e transferimit në një ekip të ri që mund t’i ofrojë atij më shumë hapësirë ​​sezonin e ardhshëm.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu