GDS | Ilicic-Milan, ja kur mund të gjendet zgjidhja!

Në muajt e fundit, Josip Ilicic i ka shprehur hapur drejtuesve të Atalanta-s se ai do të donte një ndryshim të ekipit, veçanërisht duke zgjedhur Milan.

Por flirtimi i ndërsjellë me kuqezinjtë – nënvizon La Gazzetta dello Sport – nuk është kthyer kurrë në efuzion të vërteta dhe tani ajo madje është ftohur, të paktën për sa i përket “Djallit”.

Slloveni, lexohet, po stërvitet në Zingonia, i vetëdijshëm se e ardhmja e tij do të jetë diku tjetër.

Është e mundur që një zgjidhje të gjendet vetëm në gusht. Ndoshta në huazim, mbase te Milani apo një klub tjetër italian.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu