GDS | Giroud jashtë formës, por situata nuk është shqetësuese: arsyeja!

Olivier Giroud kishte mahnitur të gjithë tifozët kuqezi me paraqitjet e tij të para në Milano, të cilat dukej se kishin mundur mallkimin tashmë të famshëm të numrit 9.

Megjithatë, francezi kohët e fundit është shfaqur jashtë formës dhe situata ka filluar të shqetësojë…

Gazzetta dello Sport, megjithatë, shpjegon se asgjë nuk është më larg nga realiteti. Giroud ka humbur disa stervitje për shkak të Covid dhe kjo ka bërë që ai ta rinise me frena dore në daljet e tij të fundit.

Përveç kësaj, ai vuan nga një problem në shpinë që prek shumë një lojtar të madhësisë së tij. Sidoqoftë, Milani tashmë po punon për ta ndihmuar atë në mënyrën më të mirë të mundshme në mënyrë që ta bëjë Piolin të gjejë një lojtar të plotë dhe të rëndësishëm si në ndeshjet e para…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu