Gazzetta Villareal mund te paguaje 15 milion euro per Bacca!

Carlos Bacca nuk kerkon te rikthehet ne Milano dhe kete e ka shprehur dhe ne mediat spanjolle: Dua te qendroj te Villareal, agjenti im po punon per kete ceshtje dhe besoj se do te zgjidhet shume shpejt – eshte shprehur ai.

Spas Gazzetta dello Sport Villareal mund te bleje kartonin e Bacca me cmimin e vendosur nga Milan prej 15 milion eurosh ne fund te sezonit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu