Gazzetta Uefa nuk beson te Li!

Sipas Gazzetta dello Sport raporti i Uefa tregon qarte mosbesimin ndaj presidences kineze te Milan. Ne nje dosje prej 30 faqesh ku shpjegohet mosbesimi ndaj biznes-planit, borxhi ndaj Elliot, marketingut ne Kine (deri tani 0) si dhe te ardhurat e Mr Li nuk jane te besueshme.

Keto jane dyshimet e Uefa ku eshte mohuar dhe Settlement Agreement ndaj klubit kuqezi si dhe bilanci ne humbje prej 120 milion euro ne tre vitet e fundit nen presidencen e Silvio Berlusconi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu