Gazzetta Suso drejt Napolit!

Sipas Gazzetta dello Sport Suso eshte nje nga synimet e Napolit qe pas Sarrit dhe Carlo Ancelotti ka dhene ok e tij per nje transferim te mundshem te spanjollit ne Napoli. Klauzola prej 38 milion euro pas mberritjes se Ancelotti  nuk mund te jete problem per tu paguar nga klubi kalter po ashtu dhe Suso ka dhene ok e tij per nje transferim te mundshem!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu