Gazzetta ok i Gattuso per Deulofeu!

Drejtuesit e Milan jane duke punuar per transferimin e spanjollit Deulofeu por duket qe rruga nuk eshte aq e lehte. Sipas asaj qe shkruan Gazzetta dello Sport Gattuso ka dhene pelqimin e tij per kete transferim dhe do te donte ta kishte ne skuader sulmuesin e majte qe tani ne kete merkato janari.

Por problemi mbetet te skuadra angleze Watford e cila ka shpenzuar 13 milion euro plus 4 bonuse ne veren qe shkoi per kartonin e lojtarit te Barcelona dhe tani kerkon 25 milion euro dhe nuk deshiron huazim me te drejte blerjeje por huazim me detyrim blerjeje. Presidenti Pozzo i cili eshte dhe pronari i Udinese ne Itali ka kerkuar vetem shitje te plote te kartonit, situata nuk eshte e lehte dhe koha nuk premton shume..por Leonardo do te provoje deri ne fund!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu