Gazzetta notat: Bakayoko me i miri, Kessie prish gjithcka!

Sipas Gazzetta dello Sport Bakayoko ishte lojtari me i mire per kuqezinjte vota 6.5 te njejten note dhe per Paqueta qe tregon klas dhe rekuperon topa ne mesfushe me grinte.

Mire dhe Calabria, Calhanoglu, Zapata dhe Cutrone vota 6. Vota 5.5 per Donnarumma (mund te bente me shume te goli) dhe Romagnoli, Vota 5 per Castillejo dhe Rodriguez (mban ne loje Ronaldon) por nota me e ulet shkon per Kessie qe humb kontrollin me ate nderhyrje me nje Milan qe ishte akoma ne loje!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu