Gazzetta- Milan veshtiresite per Carrasco!

Pista per te marre sherbimet e Carrasco sa vijne e veshtiresohen per kuqezinjte – sipas Gazzetta Dello Sport jo vetem Milan por tashme tani ne gare kane hyre dhe klubet e Premier League si Arsenal dhe Man Utd, lojtari kerkon serish te rikthehet ne europe dhe pretendentet nuk mungojne. Megjithate Milan nuk dorezohet dhe ka filluar takimet me ndermjetesit per te nisur nje tratative zyrtare!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu