Gazzetta Milan rigjen nr10?

Pas kaq vitesh ku numri 10 kalonte nga Boateng te Honda me ne fund mund te themi qe nr10 gjeti njeriun e duhur te kuqezinjte.

Rino e quan krijesen e tij pasi ne dhjetor kur mori skuadren ashtu si gjithe skuadra ishte ne nje tunel pa drite dalje..Montella nuk i besonte luante me Borini ndersa Gattuso pa gjithcka te ky lojtar aspektin fizik, driblime, goditjen, pasimin e gjate, gola ate qe i duhet nje nr10 dhe ne fund pati te drejte pasi mesfushori turk ja shperbleu te gjithe besimin – shkruan Gazzetta dello Sport sot ne nje artikull per kuqezinjte..

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu