Gazzetta Milan per here te pare hap shitjen e Donnarumma!

Fjalet e Mirabelli dje pas ndeshjes hapen per here te pare transferimin e Donnarumma.

Edhe pse Mirabelli konfirmoi Gigion te kuqezinjte la te hapur mundesine e shitjes nese vjen nje oferte e mire per arkat e klubit, shenje qe tregon dhe nje here qe ky sezon merkatoje do te jete serish i nxehte per portierin kuqezi dhe per drejtuesit e Milan!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu