Gazzetta: Milan nuk mund te beje dot pa Higuain!

E sigurte eshte se neser Higuain niset drejt Genoa per ndeshjen e Milan kunder Sampdoria ne Kupe si dhe pas ndeshjes do te niset drejt Gedda per te luajtur Finalen e Superkupes se Italise kunder Juventus, me pas mund te diskutohet serish por deri me sot nuk ka patur asnje kontakt midis Chelsea dhe Milan apo dhe Juventus per te biseduar rreth nje transferimi te mundshem.

Chelsea nuk ka bere asnje oferte zyrtare edhe pse vellai Pipitas ndodhet per momentin ne Londer, per Juventus nuk ka rendesi se ku do te luaje Higuain por e rendesishme eshte qe ne fund te sezonit te kryhet shitja e plote e kartonit te tij. Per momentin Milan nuk mund te beje dot pa Higuain derisa nuk ka nje alternative te mundshme per zevendesimin e tij, por dhe deklarata e Leonardo ishte nje thirrje si per te thene Higuain zgjohu dhe vendos se cfare do te besh 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu