Gazzetta Milan ka shprese ne CAS!

CAS? Eshte e sigurte se Milan me nje President te ri do te fitonte Europen ne CAS, pa ndryshime do te lihej ne fuqi vendimi i UEFA po ashtu dhe merkato nuk do te ishte ne nivelin qe skuadra kerkon.

Li duhet te vendose doren ne zemer kur blen nje skuader nuk blen vetem nje aset por dhe miliona tifoze qe e ndjekin me pasion dhe Li duhet ti respektoje ato – shkruan per Gazzetta dello Sport gazetari Stefano Barigelli.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu