Gazzetta: Merkato e Milan nuk mbyllet vetem me Piatek!

Sipas Gazzetta dello Sport Milan nuk do ta mbylle merkaton vetem me afrimin e sulmuesit anesor Piatek, drejtuesit kuqezinj kane hedhur syte nga nga dy sulmuesit anesore hollandezet qe pelqehen shume ne Casa Milan Groeneveld qe luan me Brysh dhe Bergwin i PSV drejtuar nga Mark Van Bommel.

Mesfusha: Gazzetta shpjegon sot ne te perditshmen e saj se lojtaret si Sensi apo dhe Tonali i Brescia i cili ka shfaqur publikisht deshiren e tij per nje transferim ne Milano jane ne vemendjen e Leonardo dhe Maldini. Per Sensi eshte e veshtire pasi Sassuolo nuk kerkon te beje pa mesfushorin pas largimit te Boateng te Barcelona largimi i Sensi do te linte nje boshllek te madh ne skuadren e De Zerbit, megjithate e sigurte eshte qe drejtuesit ne Casa Milan nuk do e mbyllin vetem me Piatek kete merkato janari!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu