Gazzetta: Maldini i kerkon nje sakrifice Elliot per Barella!

Jo vetem Inter por tani dhe Milan eshte e interesuar per mesfushorin e Cagliari Barella. Sipas Gazzetta dello Sport Paolo Maldini i ka kerkuar nje sforco ekonomike Elliot per te marre sherbimet e lojtarit te kombetares italiane te cilin e konsiderojn nje talent me cilesi te mira per te rritur nivelin e mesfushes kuqezi.

Por ka vetem nje rruge per te mbyllur marreveshjen te paguajn 40 milion euro per kartonin e lojtarit, gjithcka eshte per tu pare ne vazhdim edhe pse exit poll nxjerrin Interin ne avantazh ndaj kuqezinjve – shkruan Gazzetta dello Sport sot ne te perditshmen e saj!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu