Gazzetta: Lamtumire Higuain, Piatek ka thene po!

Me shume mundesi mbreme ka qene ndeshja e fundit per Higuain me fanellen e Milanit, argjentinasi do ti bashkohet Sarrit ne Londer ne forme huazimi me te drejte blerjeje.

Nje largohet dhe nje tjeter qe mund te afrohet, Leonardo neser ka nje takim me drejtues te Genoa per te formuluar oferten zyrtare ndaj klubit genoan i cili kerkon 40 milion euro per lojtarin, nderkohe eshte rene dakort me lojtarin Polak Piatek i cili ka dhene ok e tij per nje transferim te Milan me nje page prej 2 milion eurosh ne sezon. Midis paleve egziston nje fryme pozitive e cila mund te konkretizohet qe neser – shkruan Gazzetta dello Sport sot!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu