Gazzetta: Kessie, Calhanoglu dhe Suso 10 ndeshje per te bindur drejtuesit!

Sipas Gazzetta dello Sport sot ne te perditshmen e saj lojtaret Suso Calhanoglu dhe Kessie jane ne prove keto 10 ndeshjet e fundit te Seria per te treguar nese jane per Milanin e ardhshem apo jo. Ne rast Champions Milan do kerkoje lojtare lojtare me stabel ne formen e tyre dhe jo kaq shume me ulje dhe ngritje gjate sezonit.

Per momentin lojtaret jane te paprekshem per formacionin e Gatusso deri ne fund te majit por me pas asgje eshte e sigurte per te ardhmen e tyre. Suso dje eshte stervitur ne Milanello dhe per te rigjetur formen e tij stafi atletik ka nje program special keto 10 dite per spanjollin i cili eshte larg formes se tij me te mire.

Ndryshe eshte situata per Kessie i cili pas figures jo te mire me reagimin e tij ndaj Biglia pritet pas rikthimit te tij nga kombetaret nje takim balle perballe me Gatusso per te sqaruar situaten te cilen Gatusso nuk e ka kaperdire ende, dhe lojtari do te jete nen vezhgim te rrepte deri ne fund te sezonit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu