Gazzetta Gattuso mund te luaje me 4-3-1-2 kunder Fiorentina!

Rino Gattuso duhet te konfirmoje 4-3-3 dhe neser kunder Fiorentina pavarsisht mungesave te Borini dhe Suso, por mund te luaje dhe me 4-3-1-2 me Calhanoglu pas sulmuesve Kalinic dhe Cutrone. Sipas Gazzetta dello Sport sistemi 4-3-1-2 eshte skema ku Milan mund te luaje sezonin e ardhshem dhe qe pelqehet shume nga Rino Gattuso!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu